Klacht: Nieuwe ketel en honeywell systeem, extreem hoog gas verbruik

user-160970 op 19 november 2018 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw Blaauw, Bedankt voor uw bericht. Op 8 maart jl. hebben wij bij u de Remeha Calenta cv ketel inclusief het Evohome systeem geïnstalleerd. Uiteraard vinden wij het zeer vervelend dat het systeem op dit moment niet hetgeen...

Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 19 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen voorjaar een nieuwe ketel en Honeywell systeem plus badkamerradiator en andere diensten afgenomen bij Feenstra twv ruim 6000 euro.
Wij wonen in een oude boerderij en hebben flink wat stookkosten. Ons was, met de aanschaf van een nieuw systeem, een besparing van ongeveer 20% op het gasverbruik beloofd. Na een aantal koude weken blijkt ons gasverbuik juist extreem hoog te zijn i.p.v. een besparing van 20% en we hebben nog maar een aantal koude weken achter de rug! De monteur kon hier weinig aan doen en gaf aan dat dit nooit de bedoeling kon zijn. Feenstra zou mij bellen voor een afspraak maar zit een aantal dagen later nog steeds te wachten op een telefoontje. Ik ga maandag zelf bellen maar wil deze klacht in ieder geval gemeld hebben voordat ik verdere stappen ga ondernemen.

Gewenste Oplossing:

Dat Feenstra ons de beloofde gas besparing kan leveren na een investering van ruim 6000 euro. We hadden nu net zo goed de oude CV kunnen laten hangen. Dat had ons 6000 euro gescheeld plus stookkosten in de maand.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Feenstra

Heeft op 20 november 2018 om 10:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw Blaauw,

Bedankt voor uw bericht.

Op 8 maart jl. hebben wij bij u de Remeha Calenta cv ketel inclusief het Evohome systeem geïnstalleerd. Uiteraard vinden wij het zeer vervelend dat het systeem op dit moment niet hetgeen u gevraagd heeft levert.

Wij zullen een afspraak inplannen met onze hoofdmonteur voor het inregelen van de Evohome. Voor het inplannen van de afspraak kunt u bellen naar 088-8455000, in het keuzemenu kunt u kiezen voor optie 1.

Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Feenstra Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM