Klacht: Feenstra: verkoopt slechte producten en slechte service

Aidevries op 22 mei 2013 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Ten eerste willen wij u bedanken voor het melden van uw klacht. Dit stelt ons in staat de service te verbeteren waar nodig. Daarnaast willen wij onze welgemeende excuses aanbieden. Wij hebben uw klacht op 22 mei, ook...

Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 22 mei 2013

Een klant heeft in 2008 een CV-ketel van Remeha aangeschaft, geleverd en geplaatst door Feenstra, maar ondervindt sindsdien regelmatig problemen met de ketel. Ondanks frequente bezoeken van monteurs om de storingen te verhelpen, blijft de klant ontevreden over de geboden service en de hoge kosten, vooral omdat de monteurs geen garantie kunnen geven op een blijvende oplossing. Recentelijk heeft een monteur alleen foto's gemaakt zonder het probleem op te lossen, wat de frustratie van de klant verder vergroot.

Mijn Klacht:

In 2008 flink geïnvesteerd in een nieuwe CV ketel van Remeha, deze is geleverd en geplaatst door Feenstra. Sindsdien alleen maar problemen gehad met deze ketel. Minimaal 1 keer per half jaar is een monteur van Feenstra langs geweest om de zgn. Code E5 op te lossen. Bij de monteurs is dit een bekend probleem en zij zeggen ook dat ze geen garantie kunnen geven dat het probleem daarna is opgelost (!!!). Dit terwijl we wel iedere keer een flinke rekening dienen te betalen. Vandaag is wederom een monteur langs geweest, de tweede binnen twee maanden tijd. Deze heeft niets gedaan alleen foto’s gemaakt omdat de ruimte volgens de ARBO niet verantwoord zou zijn om in te werken. Zijn collega had hier vorige maand overigens geen last van. Ze hebben de ketel daar notabene zelf geplaatst!! Het probleem is niet opgelost, we zouden teruggebeld worden door zijn leidinggevende, dit is ook niet gebeurd. Nadat we zoveel kosten hebben gemaakt, is het wel een hele dure, niet-werkende ketel geworden. Slechte service van Feenstra en een slecht product door ze geleverd.

Gewenste Oplossing:

Sinds de aankoop en de plaatsing geen goed werkend product gehad. Of ze lossen het probleem voor altijd op, door de ketel juist en kosteloos te repareren met een goede garantie, of ze vervangen de ketel kosteloos voor een goed product.
En graag excuses nav de laatste actie van de monteur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Feenstra

Heeft op 26 mei 2013 om 12:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Ten eerste willen wij u bedanken voor het melden van uw klacht. Dit stelt ons in staat de service te verbeteren waar nodig. Daarnaast willen wij onze welgemeende excuses aanbieden.

Wij hebben uw klacht op 22 mei, ook via onze website ontvangen. Om u zo spoedig mogelijk van dienst te kunnen zijn en hebben wij de verantwoordelijke vestiging benaderd. Wij hebben uw klacht direct doorgespeeld naar de vestiging. In overleg met de vestiging zullen wij ons uiterste best doen om de klacht zo goed mogelijk voor u af te handelen.

Wanneer wij alle informatie hebben ontvangen, nemen wij contact met u op. Om ruis en hiermee mogelijke miscommunicatie te voorkomen, handelen wij de klacht op deze website af. In ons eigen systeem staat de klacht echter nog open.

U heeft een brief van ons mogen ontvangen waarin ook bevestigd staat dat uw klacht intern in behandeling is genomen. In deze brief vindt u ook de contactgegevens van de klachtenregistratie.

Met vriendelijke groet,

Feenstra Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Feenstra beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Nu een week later nog niets vernomen van de organisatie, behalve de bovenstaande reactie. Als een monteur besluit om het probleem niet op te lossen waar hij voor is gekomen, dan is het wel zo servicegericht om als organisatie daar meteen op te reageren wat volgens hen wel de juiste oplossing is. Zij vermelden op deze site de klacht als opgelost, ik zie dit toch anders!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM