Klacht: feenstra schrijft zonder toestemming geld van mijn rekening

janssen16 op 20 juni 2013 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, Bedankt voor het melden van uw klacht, dit stelt ons in staat onze service te verbeteren waar nodig. Wij hebben dit in het systeem nagekeken en er is inderdaad onterecht een bedrag van E 8,35 in rekening gebracht....

Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 20 juni 2013

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Feenstra omdat er zonder toestemming geld van zijn rekening is afgeschreven voor een onderhoudscontract dat hij niet had afgesloten. De klant had enkel via Nuon onderhoud aangevraagd en voelde zich niet geholpen door Feenstra, die hem als schuldige beschouwde en hem in de wacht liet staan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

feenstra verwarming bv uit duiven stuurt mij een brief met daarin dat ik een onderhoudscontract heb afgesloten terwijl dat niet het geval was. ik heb via de nuon een onderhoud aangevraagd voor mijn cv ketel. en die heb ik meteen moeten betalen en daarna zat ik vast aan een abonnement!!
nu doet feenstra net of het mijn fout is en zijn ze helemaal niet behulpzaam maar juist heel brutaal, want ze laten je gewoon in de wacht staan omdat ik had gezegd dat ik het brutaal vond dat zij zonder toestemming geld van mijn rekening hadden afgeschreven!!

Gewenste Oplossing:

geld terug storten en een gratis etentje zou op zijn plaats zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Feenstra

Heeft op 21 juni 2013 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,

Bedankt voor het melden van uw klacht, dit stelt ons in staat onze service te verbeteren waar nodig.

Wij hebben dit in het systeem nagekeken en er is inderdaad onterecht een bedrag van E 8,35 in rekening gebracht.

Gisteren heeft u hierover contact gehad met een collega van de vestiging Duiven en met hem is besproken dat dit bedrag gecrediteerd wordt.

Wij handelen de klacht hiermee af. U ontvangt nog wel een brief waarin wij bevestigen dat we de klacht hebben ontvangen met de contactgegevens van de afdeling klachten.

Met vriendelijke groet,

Feenstra Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM