Klacht: Al een week lang meerdere emails gestuurd maar ik krijg geen antwoord van de klachtenafhandeling

Bianca Bremer mer op 24 november 2021 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 25 november 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Bremer, Naar aanleiding van uw bericht hebben wij u voorzien van meerdere reacties. Uiteraard doen wij ons uiterste best om tot een oplossing te komen. Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Feenstra Webcare

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 24 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een klacht doorgeven
Hoe ze het willen oplossen daar ben ik het niet mee eens ik heb meerdere mailtjes verstuurd maar ik krijg geen reactie ik ben een dinsdag wel gebeld voor weer een nieuwe afspraak te maken ik zij ik kan voorlopig geen vrij meer krijgen die meneer kon het ook zien dat er vaker afspraken waren gemaakt of iets van te voren werd er afgebeld laatste keer geen monteur geweest en ook was ik niet gebeld
Ik vind het erg hoe jullie met de klanten omgaan ik hoop spoedig wat te horen voor een goede compensatie

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een goede vergoeding willen eerder werd er al gesproken over een cadeau kaart bloemen en chocola
Dus ik hoop dat jullie dat nu wel gewoon nakomen heeft mij genoeg geld gekost

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Feenstra

Heeft op 25 november 2021 om 14:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Bremer,

Naar aanleiding van uw bericht hebben wij u voorzien van meerdere reacties. Uiteraard doen wij ons uiterste best om tot een oplossing te komen.

Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Feenstra Webcare

Bianca Bremer mer

Heeft op 26 november 2021 om 00:39 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik heb gisteren gebeld
Ik heb al vele mailtjes verstuurd maar word niet terug gebeld ik vind het echt schandalig

Alle klachten die gemeld zijn door Bianca Bremer mer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM