Klacht: Niet beantwoorden van mail en geen servicebeurt willen geven

LenaF op 21 juni 2018 over Fast & Furious Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 juni 2018

Na het leasen van een scooter bij Fast & Furious Scooters, ervaart de klant problemen met de communicatie en service. Ondanks een snelle reactie in het begin, blijft een verzoek voor een servicebeurt na meerdere e-mails onbeantwoord, wat leidt tot frustratie bij de klant die de scooter dringend nodig heeft.

Mijn Klacht:

8 weken geleden heb ik bij dit bedrijf een scooter geleased, dat ging allemaal op rolletjes, het beantwoorden van mail ging razendsnel. Maar nu komt het, na 8 weken staat mijn teller op 800km dus moet ie voor de servicebeurt, ik heb de scooter echt heel hard nodig laat ik dat voorop stellen.
Verleden week vrijdag gemaild wat het gaat kosten om hem op te laten halen.. op zaterdag om 17.00 uur eindelijk een berichtje van hun zijde dat het ophalen en terug vervoeren 75€ kost.
De 1 ste service beurt is gratis ( zeggen zij )oké ik op zaterdag gelijk terug gemaild mijn Ordernr mijn adres en telefoonnr dat we tot een afspraak kunnen komen. Tot dinsdag laat in de middag niets gehoord! Ik weer mailen naam adres telefoonnr weer niets.. nog maar een mail misschien komen ze niet aan! Ik weer naam Ordernr adres telefoonnr nu via hun site en verrek er komt beweging in!!! Of ik niet zo veel mails zou willen sturen want je wordt toch niet eerder geholpen! Nu breekt mijn klomp! Degene die de mails verwerkt lijkt mij een klein beetje overwerkt en kan waarschijnlijk het werk wat ze doet niet aan.
Op woensdag komt er dan van hun kant een mail met dat het 75€ gaat kosten ( ja dat wist ik op zaterdag al )en of ik mijn naam adres en telefoonnr door wilt sturen???? Pardon dat heb ik al 4 keer gedaan, waarop ik een alleraardigst mail terug heb gestuurd met de vraag of zij hun mail wel LEZEN teneerste noemde ze me steeds meneer, terwijl ik in iedere mail als afzender schrijf Lena ten tweede heb ik 4 keer mijn adres gegevens doorgestuurd, wat kan je als klant nog meer doen? Op deze mail van Dinsdag is niet gereageerd en op de mail van gisteren 20–06-2018 waarop ik hun heb gezegd dat zij vandaag moeten bellen om met mij een afspraak te maken of anders laat ik hem ergens anders een beurt geven op hun kosten en ik zou op klacht.nl de verschrikkelijk mail Cq service beschrijven. Dus aankoop loop daar zijn ze als de kippen bij, maar de service daar laten ze de klant gewoon in de steek ( dus maken gewoon GEEN afspraak)!
Slangetje onder de scooter is los, rem achter moet bijgesteld en de uitval van de motor via de schuine standaard werkt ook niet !
Mvg Lena Dalebout

Gewenste Oplossing:

Wanneer zij mij de kosten vergoeden van de service beurt bij een ander.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM