Mijn Klacht:
voorjaar 2017 2 nieuwe brillen gekocht voor mij en mijn vrouw ongeveer 1000 euro ,de bril van mijn vrouw heeft vanaf aankoop tot nu voor problemen gezorgd zoals montuur wat niet goed paste tot slechte glazen met doffe plekken .de doffe plekken werden door de winkel afgedaan als haarlak terwijl mijn vrouw nooit haarlak gebruikt.
wij hebben toen toch nieuwe glazen gekregen ,echter weer doffe vlekken .wij zijn in de afgelopen 2 jaar zeer regelmatig in het filiaal terug geweest en ze hebben toch wel moeite voor ons gedaan ,maar het resultaat bleef nihil.
wij hebben de glazen laten onderzoeken bij een andere opticien ,het leesgedeelte in 1 glas zat 5mm te hoog ,in het ander glas 3mm te hoog ,bovendien bleek de sterkte van de glazen niet overeen te komen met de metingen , mogelijk zijn ons glazen verkocht van een andere klant ??? naar aanleiding van onze klacht bij eyewish zijn wij gebeld door het filiaal in terneuzen ,deze juffrouw behandelde mij zeer onvriendelijk , tot vrij onbeschoft ,liet mij niet uitpraten en wilde perse haar gelijk halen .
ik heb daarna gebeld met de klachtendienst van eyewish die mij beloofde begin van deze week met een oplossing te komen ,echter het begin van deze week is al een poosje voorbij en zij laten niet meer van zich horen .
de brillen zijn gekocht bij eyewish groeneveld in terneuzen.
Gewenste Oplossing:
wij zijn tevreden als er een redelijke vergoeding komt voor het niet genoten genot van een goede bril ,laten we zeggen 50 % van de aanschafkosten

