Klacht: Wel zeggen dat er bezorgd wordt, maar er komt niks

M.koster026 op 14 november 2016 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Koster, Hartelijk dank voor uw melding. Onze excuses dat uw zending niet op de gewenste datum is bezorgd. Wij danken u daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 14 november 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de levering van meubels via Extra@home, die op 14 november zou plaatsvinden. Na meerdere sms-berichten over de bezorging, bleek de levering uiteindelijk niet te gebeuren, wat leidde tot frustratie bij de klant die zijn werk had afgezegd om thuis te wachten. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een maand terug het nodige nieuwe meubilair gekocht bij Leenbakker. Via Leenbakker zou het via extra@home bezorgd worden.
Keurig zondagavond een sms gekregen dat men 14 november de spullen zouden leveren (dit klopte ook want was met Leenbakker afgesproken). ’s Morgenvroeg opnieuw een sms gekregen van extra@home/PostNL dat de levering tussen 17-00 – 20:00 uur gedaan zou worden. Aangezien ik late diensten werk zou ik dan niet thuis zijn. Geprobeerd om de levering te annuleren of wijzigen. Wijzigen naar een vroeger tijdstip was niet nodig en annuleren en na een andere dag zou voor mij opnieuw verzendkosten betekenen.
Dus werk afgebeld en gaan wachten op de levering.
Al snel liep de tijd bij de track and trace op, waardoor ik na enige tijd de klantenservice ben gaan bellen met de vraag of de levering nog doorging. Nadat er contact opgenomen was met de chauffeur kreeg ik te horen dat de levering nog doorging, dus dan maar weer wachten.
De track and trace in de gaten houdend, zie ik dat de levering ineens op 16 november staat en dus niet meer geleverd zou worden. Bellen kon niet meer want het was al na 20:00 uur. De hoop op de levering opgegeven, blijk ik iets voor 22:00 uur een sms te krijgen van extra@home/PostNL dat de levering binnen een half uur plaatsvind.. Weer gaan wachten tot 23:15 uur maar geen levering.
Mij kost het nu geld en scheve gezichten op het werk aangezien zo’n bedrijf zich totaal niet aan afspraken houdt.. Eerlijk gezegd ben ik er al behoorlijk klaar mee, zo ga je toch niet met klanten om!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer dit goed en snel door extra@home/PostNL opgelost wordt en dat er een financiële vergoeding komt voor het mislopen van mijn loon.
Ik zou extra kosten krijgen, wanneer ik de levering zou annuleren dsn vind ik dat zij nu in gebreke zijn gebleven en nu met een financiële tegemoetkoming moeten komen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 16 november 2016 om 12:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Koster,

Hartelijk dank voor uw melding.

Onze excuses dat uw zending niet op de gewenste datum is bezorgd.
Wij danken u daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen.

Als een levering niet door kan gaan is het normaliter wel de gang van zaken dat u hierover wordt geïnformeerd. wij zullen dit doorgeven aan de vervoerder en aan onze klantenservice dat zij in het vervolg u en andere klanten op de hoogte brengen zoals behoort.

Voor enige compensaties moeten wij u verwijzen naar de leverancier, deze zal met u doornemen in welke vorm en mate u een tegemoetkoming kunt krijgen. De leverancier claimt dit vervolgens bij ons conform met de bij hen bekende procedures.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geinformeerd en wens u nog een prettige dag.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM