Mijn Klacht:
De combinatie extra@home (post.nl) en Ritmo logistics uit Eindhoven is een totale puinhoop!
Midden in de nacht krijg je een email met de leverdatum waar iedereen liocht te slapen en smorgensvroeg naar zijn werk gaat zonder de email te kunnen lezen.
Net voordat ik terug was van mijn werk is de chauffeur met een bestelde diepvries van Redcoon aan de deur geweest( donderdags).
Enfin een nieuwe bezorg afspraak gemaakt voor de dag erna ( vrijdags)
En online mijn email in de gaten gehouden , krijg ik bericht dat de levering niet mogelijk is.
Wij gebeld naar extra@home klantenservice en na veel gediscussieer en afspraak voor vandaag Maandag gemaakt.
Weer niet gelukt dus!!!
Rijd 5 voor een smiddags een grote witte vrachtwagen door de straat onze deur voorbij .
Denk kijk maar eens even online naar de status van de levering en zie tot mijn grote ongenoegen dat de chauffeur om 12:55 aanwezig is fgeweest.
Niemand aan de deur geweest behalve die grote witte vrachtwagen die door onze straat onze deur voorbij reed………
Meteen de telefoon in mijn handen genomen en maar weer naar de service desk gebeld voor de zoveelste keer.
Daar krijg ik te horen dat de chauffeur mijn diepvries helemaal niet geladen had????? en dit ondanks een gemaakte afspraak!
Wat een service naar de klant toe zeg , een grote puinhoop!
Ik ben er achter gekomen dat vanuit een depo in Eindhoven Ritmo Logistics alles door ritmo wordt vervoerd naar de klanten.
Daar maar eens naartoe gebeld en met een half afgemaakt verhaal van mijn kant zei die man van ritmo logistic dat hij mij ging doorverbinden.
Daar nam echter niemand op en na 5 minute heb ik het central nummer maar weer gebeld van ritmo.
Daar nam ook al niemand meer op…………………………..Bewust naar het schijnt!
Ik heb het nummer van de vervoers central weten te bemachtigen en ondanks dat er weer een afspraak voor morgen staat geplant adviseerde de man daar om woensdag pas als leverdatum te gebruiken daar ze ivm te weinig vrachtwagens en de drukte in Eindhoven hoog stwaarschijnlijk morgen ook niet kunnen leveren ondanks dat voor morgen de leverdatum aan mij is verzekerd….
Het kan toch niet zo zijn dat er alleen maar rekening wordt gehouden met Eindhoven door deze vervoerder uit Eindhoven?
Ik ben nu al 2 weken aan het wachten op een diepvries die supersnel door redcoon was geleverd bij extra@home en tot nu toe door extra@home nog niet bij mij thuis is afgeleverd!
Kortom een grote puinhoop , afpraken over lever data`s die totaal niet worden nagekomen en een mismanagement naar klant als bedrijf en ontvanger toe.
Ben benieuwd of ik morgen “eindelijk” mijn diepvries heb na deze vierde afgesproken leverdatum met [email protected]……….
Gewenste Oplossing:
Ben pas tevreden als ik mijn diepvries heb een deze puinzooi die het op het ogenblik is naar de klanten toe opgelost is.
Gewenste oplossing morgen mijn diepvries wel inladen bij Ritmo Logistics en afleveren hier......

