Mijn Klacht:
bestelling Wehkamp 2 kleding kasten .
Afleverdag 1 niet geleverd vanwege schade , telefoon gehad van postnl . Ik moest zelf Wehkamp informeren dat Postnl niet gaat leveren , terwijl dit een kwestie is tussen Wehkamp en Postnl .
Dit heeft mij en mijn vriendin een vrijedag gekost en 5 telefoontjes met de Wehkamp .
Afleverdag 2 Niet geleverd vanwege dat de chaufeur niet wist hoe hij naar het adres moest rijden . vanwege nieuwe bestrating is het verboden voor de leveranciers van de bestrating zelf er overheen te rijden . dit geld niet voor ander vrachtverkeer . Laatst heeft een trailer nog bouwmaterialen geleverd zonder problemen .
De chauffeur heeft mij niet gebeld om de weg te vragen en heeft de bezorging geannuleerd .
Ik kreeg hier een bericht van en ik heb direct met postnl gebeld over dat de chauffeur hier gewoon in kan rijden en of hij aub terrug wil rijden ( we zitten nu 10 minuten na het bericht ) De chauffeur rijd dus nog in de buurt . Op geen enkele manier werd er meegedacht door de klantenservice en ze weigerden ook de chauffeur terrug te sturen .
Dit zou te duur worden was het excuus van postnl .
Dit is de 2e dag die ik vrijneem om de kasten e onvangen .
Nu staan mijn ( kwetsbare )kasten dus weer de hele dag in de vrachtwagen en moet het weer worden overgeladen en noem maar op .
morgen komt de lading zeker weer beschadigd aan .
Volgens de vrouw van de klantenservice was het maar onzin wat ik zei en dat ze er niet op in zou gaan , ik was al aardig kwaad maar dat werd er niet beter op .
Had ze de chauffeur terug gestuurd was het opgelost had hij een klein uurtje verlies gehad maar hij had de volgende keer dan wel de moeite genomen om eerst te bellen in plaats van snel door te rijden .
Gewenste Oplossing:
Morgen word de kast schadevrij geleverd .
compensatie voor de geleden schade .

