Klacht: Beschadiging vloer door bezorgers

femkebroere op 31 mei 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 8 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Broere. Bedankt voor u bericht. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen en dat klanten tijdig worden geïnformeerd over enige wijzigingen bij hun zending. Wij raden u...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 31 mei 2015

Tijdens de levering van een tvmeubel op 28 mei 2015 door bezorgers van Extra@home, werd de vloer van de klager beschadigd. Ondanks waarschuwingen over de zwaarte van de doos, schoven de bezorgers deze over de vloer, wat leidde tot de schade. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Heer/Mevrouw,

Op 28 mei 2015 zijn er twee bezorgers bij ons geweest om een meubel te leveren. Ze waren er vanmiddag om 15.05 ongeveer. We hadden al eerder een afspraak staan bij jullie, maar toen kwam er niemand opdagen. Toen maar een nieuwe afspraak gemaakt. Die was dus vandaag.

De bezorgers kwamen een tvmeubel leveren. Wat ik al apart vond, is dat de bezorgers niet wisten wat er in zat of in ieder geval dat ze er voorzichtig mee om moesten gaan. Nadat ik had gezegd dat er een tvmeubel in zat, snapte de bezorgers waarom de doos zwaar was. Ondanks dat ze dit wisten gingen ze toch schuiven met de doos waar de (zware, volgens hen) meubel in zat over onze vloer. Toen ik dit zag, vroeg ik of ze hem dan maar gewoon wilde neerzetten. Dit deden ze. Nadat ze weg waren, zag ik dat zowel de meubel als de vloer is beschadigd.

Over de meubel heb ik al gebeld en een klacht ingediend, want ik ben er van overtuigd dat dit tijdens het vervoeren van de meubel is gebeurd, aangezien de vele schade. Morgen neem ik hierover contact op met home24 zelf Zij waren vanmiddag niet meer bereikbaar.

Over de krassen op de vloer had een medewerker van jullie gevraagd of ik een mail wilde sturen met foto’s van de beschadigde vloer. Zie bijlages.

De bezorgers zijn niet zorgvuldig met de meubel omgegaan en hebben daarbij niet bedacht dat ze hiermee de vloer konden beschadien. Dit vind ik echt onproffesioneel en schandalig! Ik hoop dan ook dat hier een oplossing voor wordt gevonden, zodat de schade van de vloer vergoed wordt.

Alvast bedankt.

Groeten,

Femke Broere

Azalea 60
3224 ED Hellevoetsluis

Telnr: 0612780231

Gewenste Oplossing:

Als de schade op de vloer vergoed wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 08 juni 2015 om 11:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Broere.

Bedankt voor u bericht.
We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen en dat klanten tijdig worden geïnformeerd over enige wijzigingen bij hun zending.

Wij raden u aan om een mail te sturen naar [email protected].
Wij ontvangen bij de mail met uitleg over de schade ook 4 foto's van de schade.

Zodra wij u mail in ontvangst hebben genomen zullen wij deze in behandeling nemen.

Wij gaan ervan uit u zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM