Klacht: extra bonenreservoir niet aanwezig bij moltio koffiemachine

kees de kok op 16 februari 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant gemaild op 14-05-2015 door Webcare afdeling Philips. Uit coulance de klant een nieuw bakje opgestuurd.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 16 februari 2015

Een klant heeft de Saeco Moltio koffiemachine aangeschaft, maar ontdekte bij het uitpakken dat het extra bonenreservoir ontbrak, ondanks dat er wel een deksel aanwezig was. Na contact met de klantenservice werd beloofd dat het bakje zou worden opgestuurd, maar na drie weken ontving de klant te horen dat er nooit extra bakjes bij de machine worden geleverd, wat leidde tot verwarring en frustratie over de tegenstrijdige informatie van de medewerkers.

Mijn Klacht:

onlangs de duurste versie gekocht van de saeco moltio koffiemachine ,bij uitpakken van de doos bleek er wel een extra deksel in te zitten voor een bonenreservoir maar geen extra bakje ,via de chatservice van saeco hier over een onderhoud gehad en men zou mij spoedig een extra bakje toe zenden ,na 3 weken nog niets gehoord en weer contact gehad via de chat maar nu werd mij verteld dat er nooit geen extra bakjes bij worden geleverd !!! erg vreemd de ene medewerker zegt van wel en de andere van niet wel erg misleidend voor een consument en ook niet echt een sympatieke manier van klanten binding

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden wanneer mij het extra beloofde bonenreservoir word toe gezonden zoals belooft in 1e instantie

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - klacht is in februari al hier geplaatst en nu pas de 1e reactie gewoon schandalig dit geeft wel aan hoe serieus ze alles nemen !

Philips

Heeft op 14 mei 2015 om 11:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant gemaild op 14-05-2015 door Webcare afdeling Philips. Uit coulance de klant een nieuw bakje opgestuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM