Klacht: Te veel betaald

Jankammen op 03 augustus 2017 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Expedia klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 3 augustus 2017

Een klant heeft een motel geboekt via Expedia en betaalde 68,80 euro, terwijl het hotel slechts 61,92 euro ontving. De klant moest het verschil van 6,88 euro zelf bijbetalen en is verrast door deze situatie, aangezien dit niet eerder is voorgekomen bij eerdere boekingen via Expedia. De klant vraagt zich af of dit een nieuwe trend is.

Mijn Klacht:

Ik heb een motel geboekt in nuits saint georges
Ik moest aan expedia via ideal 68.80 euro betalen
Bij het hotel bleek dat er 61.92 euro aan het hotel was betaald door expedia
Dus is door mij het verschil van 6.88 bij betaald
Het hotel zei dat ze zelf ook provisie betaalden.
Het gaat niet om het bedrag van 6.88 euro, maar dit is niet wat ik had verwacht en ik heb vele malen via expedia geboekt maar dit is niet eerder voorgekomen.
Is dit wellicht een nieuwe trend?

Gewenste Oplossing:

Ik wil alleen weten of dit nu usance is bij elke boeking of is dit alleen voor ibis in frankrijk, ik reis veel en ga dan niet meer via expedia

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM