Mijn Klacht:
Ons eten zeker s om 16.30 besteld en zou voor 18.00 geleverd worden. Het eten is er nog steeds niet.
Gewenste Oplossing:
Een korting of voucher. Dit gebeurt te vaak
Villakerkebosch op 18 april 2022 over Uber Eats in de categorie Maaltijdbezorging
Een klant heeft een bestelling geplaatst bij Uber Eats om 16.30 uur, met de verwachting dat het eten voor 18.00 uur geleverd zou worden. Tot op heden is de bestelling echter nog niet aangekomen.
Ons eten zeker s om 16.30 besteld en zou voor 18.00 geleverd worden. Het eten is er nog steeds niet.
Een korting of voucher. Dit gebeurt te vaak
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uber Eats
Reactie van de melder van de klacht Villakerkebosch
4 jaren geleden - Hallo, Waarom word mijn klacht niet behandeld?
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uber Eats nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM