Klacht: Waterproof Jacket II, dames na wasbeurt onbruikbaar.

Joke SAM Janssen op 21 augustus 2021 over Endura in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Endura
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 21 augustus 2021

Een klant heeft een Waterproof Dames Jacket II van Endura aangeschaft, maar na het wassen met speciaal was- en impregneermiddel is de voering in flarden geraakt, waardoor het jack onbruikbaar is geworden. De klant is teleurgesteld, aangezien het jack voorheen goed beviel.

Mijn Klacht:

Waterproof Dames Jacket II, maat Small, E9099CO/3, WmsMT500, maat S, kleur: cobaltBlue, prijs 229,99 euro. Gekocht op 27/03/2018 bij de Pedaleur in Doetinchem.

Het jack heb ik gewassen met speciaal was- en impregneermiddel. Daarna was de voering in flarden en het jacket onbruikbaar.

Het spijt me zeer, want het was een fijne jas.

Gewenste Oplossing:

Een financiële bijdrage, zodat ik een nieuwe jas kan kopen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM