Klacht: spaar actie bestek

Theakuipers op 10 mei 2014 over EmTe in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EmTe
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 mei 2014

Een klant van EmTe is teleurgesteld over de spaaractie voor bestek, omdat het bestek niet meer beschikbaar is, terwijl de folder dit niet duidelijk communiceert. De klant vindt dat de informatie op de website misleidend is, waardoor de indruk wordt gewekt dat de spaaractie nog steeds loopt. Hierdoor overweegt de klant om niet meer bij EmTe te winkelen.

Mijn Klacht:

Ik ben aan het sparen voor de uitzet van mijn dochter. Helaas wordt ik nu geconfronteerd met het feit dat het bestek op is. In de folder staat wel dat op op is maar ik wil aangeven dat ik daar hevig over teleurgesteld ben. Op de site van emte staat daar niets over. Men wekt de illusie dat de spaaractie nog steeds loopt, verkeerde info dus!

Ga nu boodschappen doen en dat is zeker niet bij de emte, mooi item voor Kassa!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de bij elkaar gespaarde zegels kan inwisselen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer