Klacht: Oplichting

alsaamid op 05 november 2013 over Elderzzz in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte E. Osm, Het dossier is gesloten, excuses voor het ongemak. U klantenkaart is inderdaad geannuleerd, wellicht door een administratieve fout heeft dit kunnen gebeuren. met vriendelijke groet, Elderzzz

Bedrijf Elderzzz
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 5 november 2013

Een consument ontving een jaarkaart van Elderzzz, maar besloot deze niet te bestellen en annuleerde de kaart. Na een telefonische annulering en een bevestigingsmail, bleef de consument ontevreden over de afhandeling van de annulering, vooral omdat de factuur van een andere organisatie, MKBusiness, afkomstig was. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste,

ik heb enkele weken geleden een jaarkaart van Elderzzz in mijn brievenbus gekregen. Ik las de brief door en besloot de jaarkaart niet te bestellen. Dus annuleerde ik de kaart. Hiervoor moet ik bellen ,ik heb toch gebeld en toen krijg ik een muziek aan de lijn en welkom woord en had ik 10 minuten gewacht daar na kreeg ik een vrouw aan de lijn en heb ik met haar gesproken en uitgelegd dat ik wil die jaarkaat niet meer en daarna heb ik een mail gestuurd met de mededeling om de kaart annulatie bevestigen.

De kaart zelf heb ik niet meer. Maar op de factuur staan deze gegevens.
Kenmerk: D1013111569
Opdrachtgever : Elderzzz BVBA
Betreft : Factuur Hotelbon

Het is een factuur van MKBusiness.

Gewenste Oplossing:

Annulatie jaarkaart
Annulatie jaarkaart
Annulatie jaarkaart

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elderzzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elderzzz nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Elderzzz in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Elderzzz een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Elderzzz

Heeft op 25 november 2013 om 12:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte E. Osm,

Het dossier is gesloten, excuses voor het ongemak. U klantenkaart is inderdaad geannuleerd, wellicht door een administratieve fout heeft dit kunnen gebeuren.

met vriendelijke groet,

Elderzzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Elderzzz beoordeeld.

alsaamid

Heeft op 26 november 2013 om 08:28 geantwoord

Haartelijke dank
Ik ben heeel tevreden zonder meer
nogmaal heel erg bedankt
succes verder met menselijke hulp voor veel mensen zo als ik
met vriendelijke groeten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM