Klacht: Jas besteld nooit binnengekregen

Gwen.01 op 23 september 2020 over Elaxio in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Elaxio
Status Open
Datum 23 september 2020

Een klant heeft op 20 augustus een jas besteld bij Elaxio en deze betaald, maar nooit ontvangen. Na een e-mail op 9 september waarin werd aangegeven dat de jas in Europa was aangekomen, is de klant verder zonder informatie gebleven, omdat het e-mailadres niet meer geldig is en de website inmiddels verdwenen is.

Mijn Klacht:

Op 20/08 een jas besteld bij deze site, betaald, maar nooit binnengekregen. Ik heb op 09/09 een mailtje gestuurd en ze stuurde terug dat het in Europa was aangekomen, dat ze sorry hadden voor het ongemak en dat het eraan kwam.
Ik wilde een tweede mailtje sturen, maar hun emailadres is niet geldig en nu is hun website verdwenen. Ik heb betaald voor iets wat ik dus niet binnen heb gekregen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terugkrijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elaxio

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elaxio nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gwen.01
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten