Klacht: Dit bedrijf scamt consumenten

Samvanu op 28 juli 2020 over eGlobal Central Nederland in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 28 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 weken geleden een sporthorloge besteld, welke binnen 1 week bij mij in huis had moeten zijn. Ongeveer 10 keer geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf, maar wordt compleet genegeerd. Sindsdien een officiele klacht ingediend om de koop te ontbinden, waar ook niet op wordt gereageerd. Het lijkt erop alsof dit bedrijf geld verdient aan mensen scammen en niets te verzenden. Doe geen zaken met dit bedrijf!!

Gewenste Oplossing:

Mijn volledige aankoopbedrag terug heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eGlobal Central Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eGlobal Central Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Samvanu
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)