Klacht: criminele organisatie

Michael Aken, van op 14 april 2020 over eGlobal Central Nederland in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

iets meer dan 2 weken geleden heb ik een nintendo switch lite zacian zamazenta editie op eglobalcentral. Eerst leek alles goed en er waren geen problemen. Na ongeveer 3 dagen kreeg ik een bericht met de boodschap dat het product is verzonden, terwijl PostNL nog steeds geen verzendinformatie heeft ontvangen van de bestelling.
Ik heb meerdere malen gemaild naar ze en ik heb alleen maar automatische mails gekregen met half gebakken redenen dat het wat langer duurt. Ongeveer 4 dagen geleden heb ik nog een mail gestuurd, maar deze was niet aangekomen, omdat de mail niet meer bestaat. De site was even van internet gehaald, maar ze hebben het domein veranderd van .nl naar .com en nl in de naam zelf gezet zodat het lijkt alsof dit een Nederlandse site is. En spoiler, dat zijn ze niet, ze zijn gevestigd in Hongkong. Het is blijkbaar ook moeilijker om .com van internet af te gooien.
vervolgens heb ik naar recensies gekeken en die waren 5050 de een heeft het product gekregen, maar dan veel te laat of er klopte iets niet aan het product. en de ander heeft geen probleem een product ontvangen. Dit gaf me veel stress en nu check ik elke dag meerdere malen of dat de status van het pakket veranderd, maar daar gebeurt helemaal niets mee. Ik heb nu alle hoop verloren en ik vind het echt jammer en dit is mijn laatste redding.
Ik heb ook geprobeerd om het te annuleren, maar ze hebben zo’n systeem gemaakt dat het vrijwel onmogelijk is om dat te doen.

Gewenste Oplossing:

Als ik het product ontvang, precies het product dat ik heb besteld.
Of als al het geld wordt teruggezet op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eGlobal Central Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door gapehorno
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)