Klacht: Verslaglegging op mijn bijstanduitkering

Hennie06 op 29 januari 2021 over Eendracht Gerechtsdeurwaarders in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 29 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een beslaglegging van eendracht op mijn bijstanduitkering ,waar al 8maanden 50 euro word ingehouden ,en deze maand opeens 107 euro .eendracht is failliet.
Ik kan jullie niet bereiken ,ik weet ook niet wie er over mijn beslaglegging gaat,of waar ik heen kan bellen.ik vind het echt schandalig dat ik niet nooit een brief over heb gehad .
Lars Franciscus Carl stapel. Als toegevoegde gerechtsdeurder.dat staat er op mijn brief van mijn beslaglegging .maar kan ik hem bereiken het is toch gewoon aso dat gewoon niet weet waar hij naar toe is gegaan .hier ga ik echt werk van maken ,Schandelijk maar wel iedere maand mijn geld nemen.ik wil weten naar wie ik bellen

Gewenste Oplossing:

Als ik weet waar mijn beslaglegger heen is gegaan,zodat ik hem kan bellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eendracht Gerechtsdeurwaarders

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eendracht Gerechtsdeurwaarders nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hennie06
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM