Klacht: Eden Health oplichting

Tiktaktwo1 op 11 oktober 2013 over Eden heath products in de categorie Internetshops - Voeding en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Voor het oplossen van deze klacht verzoeken wij u contact op te nemen met onze klantenservice. U kunt dit doen via 0900-111 111 5 (€ 0,15 per minuut) of via [email protected]

Status Opgelost
Datum 11 oktober 2013

Een consument heeft een proefpakket aangeschaft bij Eden Health, maar ontdekte dat dit leidde tot een ongevraagd abonnement. Na het terugsturen van het pakket en het annuleren van zijn gegevens, ontving hij een reactie waarin werd aangegeven dat hij nog steeds moest betalen, ondanks zijn verzoek om annulering. De consument vond op internet dat veel anderen soortgelijke ervaringen hadden met het bedrijf, dat als oplichters wordt bestempeld.

Mijn Klacht:

Ik gebeld door hun om een proefpakket te kopen. Dit heb ik gedaan en vervolgens zat ik vast aan een abonnement.
Ik heb mijn bank de 40.80 euro terug laten storten, en het vervolg pakket terug gestuurd. Vervolgens heb ik een mail gestuurd met het verzoek dat ze mijn gegevens moeten annuleren, en dat er nooit sprake is geweest van een abonnement. Ik kreeg een mail terug waarin stond dat ik geen pakketten meer zou krijgen maar er wel voor zal moeten betalen. vervolgens heb ik enkele mails terug gestuurd waar ik tot heden geen antwoord voor heb gekregen.
Ik ben op internet gaan kijken en wat blijkt dit bedrijf staat bij vele mensen bekend als oplichters.

Gewenste Oplossing:

Mijn gegevens in hun database wissen, mij niet meer bellen, geen geld van mijn rekening halen, mij geen producten aan te smeren, mij ook geen producten meer opsturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eden heath products

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eden heath products nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eden heath products in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eden heath products een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eden heath products

Heeft op 17 oktober 2013 om 13:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Voor het oplossen van deze klacht verzoeken wij u contact op te nemen met onze klantenservice. U kunt dit doen via 0900-111 111 5 (€ 0,15 per minuut) of via [email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM