Klacht: Schoenen stinken naar kattenpis

Rudi G op 23 oktober 2015 over Ecco in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ecco
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 23 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de Ecco schoenen aangeschaft, Findlay 159,-, gekocht die nu naar een paar maanden naar kattenpis gaan stinken. Nooit in mijn leven last gehad van zweet/stink voeten. Service, en nu ook kwaliteit van Ecco is ondermaats.

Gewenste Oplossing:

Tevreden wanneer Ecco verantwoordelijkheid neemt en erkend dat dit probleem komt door verkeerde material (lijm?) keuze en niet de klant met een vaag smoesje wegstuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecco

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecco nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM