Klacht: Gescheurde zolen.

Seyit38 op 21 april 2015 over Ecco in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ecco
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 21 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste Ecco,

Ik koop al jaren Ecco schoen die ik met plezier draag. Eingelijk heb ik bijna nooit problemen gehad todat ik ee. Half hoge zwarte ecco schoenen had gekocht. In het begin dat ik dat ik erg last had zweetvoeten maar na een kort inspectie bleek dat er aan de beide zolen een scheur zat van ongeveer 4cm. Schoenen zien er nog goed uit en ik vind het zonde om het weg te gooien. Ik vind het ontzettend jammer dat ik zo iets heb moeten mee maken voor een relatief dure schoenen. Ik hoop dat u mij kunt helpen om tot een oplossing te kunnen komen.

Met vriendelijke groet,

S.Sahin

Gewenste Oplossing:

Wellicht kunnen jullie deze schoen repareren of misschien mag ik wel nieuwe schoenen uitzoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecco

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecco nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM