Klacht: Ecco suede sneakers

Zonaanbidster op 11 februari 2013 over Ecco in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ecco
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 11 februari 2013

Een klant van Ecco heeft problemen ervaren met suede sneakers, waarbij de zolen een sterke geur van kattenpis verspreiden en na twee maanden beginnen te verpulveren. Ondanks het indienen van een klacht bij Ecco, heeft het bedrijf geen actie ondernomen.

Mijn Klacht:

De zolen stinken naar Kattenpis (heel mijn huis stinkt er naar)en verpulveren na twee maanden! Heb de klacht naar Ecco gemaild maar ze doen er niets mee….

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecco

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecco nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM