Mijn Klacht:
Beste lezer
Mijn dochter kwam door problemen met het openbaar vervoer net iets te laat op Londen Gatwick , ze had vlucht nr. 8879 vertrek 17.30 aankomst 19.45 Amsterdam
Ik zag thuis op de computer dat de vlucht ruim een uur vertraging had, maar de baliemedewerkers zeiden dat ze niet mee kon, dat de vlucht vertrokken was.
Eindeloos discussiëren hielp niet.dochter lichtelijk paniekerig.
Vluchten erna waren gecanceld ivm het weer, zeiden ze en vandaag, maandag de 30e zat vol.
Ik heb toen een vlucht geboekt bij cityjet zoudat ze vandaag terug naar huis kon,diee vlucht was 176,68 .daar komen nog kosten bij van Rotterdam naar Amsterdam en een overnachting.
Uiteindelijk was de verwachte landing om 22.20 toen ik op de computer keek. Het vliegtuig is dipustwee uur en een kwartier later vertrokken. Ze had dus gemakkelijk mee gekund. schandalig behandeld door de medewerkers, sorry.
Hopelijk doen jullie er iets mee.
Kost haar ook nog een dag extra vrij van haar werk, waren ze niet blij mee.
Vriendelijke groet
L de Koning
Gewenste Oplossing:
Tevreden wanneer ze het baliepersoneel vriendelijker laten zijn en dat die ook weten dat een vliegtuig ruim twee uur vertraging heeft.
Verder de kosten van 176 euro zou fijn zijn, dan praat king nietes over de overnachting en dagverlies.

