Mijn Klacht:
Op de heenreis mocht het hand koffertje gewoon mee. Op de terug weg was het koffertje wonderbaarlijke in eens te groot. Mocht even lekker €58 aftikken. Voor vertrek naar bestemmingen nog gebruikt gemaakt van de koffer check via de app (hierbij paste de koffer)
Volgensmij gaat er ergens iets goed mis in je organisatie als je zo aan je geld moet komen. Als dit bij de heenreis al een issue was geweest had er nog naar gehandeld kunnen worden (het koffertje thuis laten of spullen in een kleiner formaat stoppen, maar nee het word pas een issue als je terug moet en eigenlijk geen keuze neer hebt. Dit voelt aan als pure oplichting. Btw personeel op AirPort ook zeer onvriendelijk.
Gewenste Oplossing:
Wanneer het bedrijf erkend dat ze de organisatie niet in orde hebben en hun beleid zullen aanpassen. Controleer of op beide vluchten of vergroot het maximum want blijkbaar zijn handbagage koffers dus groter dan het toegestaande maximun

