Klacht: geen service

leontine bredius op 01 december 2015 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 1 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gister om 18.30 zou ik vliegen vanuit Londen Luton naar Amsterdam met zoon (t.p. Huges) en man (t.h. Huges). Het verkeer zat echter heel erg vast waardoor wij er 3 uur over hebben gedaan vanuit londen op het vliegveld te komen. Rennen, rennen in de hoop de vlucht nog te halen. Mijn zoon en ik konden door, maar mijn man moest een tas inchecken en deze balie was om 18.00 uur dicht. Toen mijn zoon en ik bij de gate kwamen, bleek dat er enorme vertraging was. Het vliegtuig vertrok uiteindelijk rond 22.00 uur!!!! Ik heb bij de gate gevraagd of mij man dan toch nog kon inchecken, desnoods de tas mee het vliegtuig in (er waren meer dan 20 plaatsen leeg door de verkeerschaos) maar dit werd weinig vriendelijk afgehouden. “Hij was gewoon te laat bij inchecken”, werd mij gezegd. Dit klopte ook maar je mag toch wel een beetje service verwachten als het vliegtuig zelf pas meer dan 3 uur later vertrek dan gepland! Een grote teleurstelling dus. Mijn man moest en hotel boeken a 100 euro en een nieuwe ticket kopen. Vanmorgen is hij alsnog in amsterdam aangekomen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de kosten van deze ticket vergoed zouden worden.

en nog meer: wanneer de kosten van het hotel betaald worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM