Mijn Klacht:
Wij hebben een in oktober reis geboekt via Cheaptickets en zouden vliegen met EasyJet 27 april naar Budapest met 3 personen.
Door Corona is de vlucht geannuleerd. Wij zouden recht hebben op een voucher en dat vinden wij ook prima, want wij willen deze reis op een later moment maken.
Maar….. als wij naar de boeking gaan, zegt het systeem dat de boeking onbekend is. Dus we kunnen niets claimen.
Cheaptickets geeft aan dat met dit soort vluchten de voucher aanvraag rechtstreeks via EasyJet gaat.
Ondanks herhaalde pogingen via mail en zelfs via Twitter, geen enkele reactie en blijven we krijgen dat de boeking niet klopt.
We worden van het kastje naar de muur gestuurd en die muur reageert nergens op. Het geld kunnen we nu slecht missen, omdat een van ons haar baan is kwijt geraakt. Bovendien gaat het om een bedrag van ijna 500 Euro.
Wij willen die voucher!!!!!
Gewenste Oplossing:
Als we de vouchers van EasyJet hebben ontvangen. Dat betekent dat ze eindelijk hebben gereageerd en aan hun verplichting hebben voldaan.


