Klacht: Creditcard geweigerd en later toch afgeboekt

Diederik-Johannes op 29 april 2012 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 29 april 2012

Een klant van Easyjet ervaart problemen met een online betaling, waarbij de creditcard werd geweigerd, wat leidde tot het boeken van een alternatieve vlucht bij een andere maatschappij. Later werd het bedrag voor de oorspronkelijke vlucht toch afgeschreven, waardoor de klant nu met een onbruikbare vlucht zit en geen oplossing kan vinden, aangezien Easyjet moeilijk bereikbaar is voor klachten. De klant beschouwt deze situatie als diefstal.

Mijn Klacht:

Bij de online betaling werd de crditcard geweigerd. Dus hebben wij bij een andere maatschappij een andere vlucht geboekt. Later werd het bedrag toch afgeboekt en nu zitten we met een vlucht waar we niets mee kunnen doen. Doordat we er te laat achter kwamen kan Visa e ook niets meer aan veranderen en easyjet is hell slecht/niet te bereiken vwb klachten.
Dit is gewoon diefstal.

Gewenste Oplossing:

Terug storten van het gestolen bedrag.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM