Klacht: Bagage online kopen maar niet geregistreerd

mlamers0 op 08 oktober 2018 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 8 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zowel voor de heenweg als terugweg een 23kg koffer geboekt. Bevestiging te zien op mijn account. En helaas toch zowel op de heenweg als terugweg konden ze bij de bagage drop off niks ervan zien en moest ik de volle pond betalen (het dubbelel dus). Helemaal niet ok dit Easyjet! Ik voel me bedonderd. En al helemaal als een easyjet medewerkster doodleuk zegt dat het normaal is, en dat de site dit vaak verkeerd aangeeft. Wordt niks aan gedaan. Ze laten het dus expres zo zodat je extra betaald op vliegveld, en je kan geen kant op want die bagage móet wel mee!

Gewenste Oplossing:

Ik wil minimaal het verschil terug tussen online bagage boeken en op het vliegveld, en excuses.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM