Klacht: storingen worden afgescheept als eigen schuld

mulder R op 29 december 2015 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 29 december 2015

Een gebruiker van EA Games ervaart herhaaldelijk problemen met de FIFA-webapp en heeft hierover contact opgenomen met de klantenservice. De gebruiker voelt zich onterecht behandeld, omdat de reacties van de medewerkers als onvriendelijk en ontkennend worden ervaren, terwijl er volgens de gebruiker wel degelijk storingen zijn. Tot nu toe heeft de gebruiker al meer dan 200 euro verloren door deze problemen zonder dat er een oplossing is geboden.

Mijn Klacht:

ik speel al heel lang fifa en sinds 2015 speel ik ook via de web app en daar heb ik inmiddels al 4 keer een probleem gehad en als ik contact opneem met ea dan word je
a een gigantiche grote mond uitgedeeld
b je word voor leugenaar neer gezet
c en je word afgescheept van er is niks aan de hand
terwijl er wel degelijk veel problemen zijn ik ben inmiddels al voor ruim 200 euro de boot ingegaan en er word totaal niks opgelost
een storing van 28-12-2015 zie foto

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ze met een duidelijk en goede compensatie komen en dat je serieus word genomen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM