Klacht: Squad battles

Ivanov op 03 december 2017 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 3 december 2017

Een gebruiker van EA Games uit zijn onvrede over de nieuwe modus 'squad battles' in FIFA. Ondanks zijn ervaring en een team met een hoge beoordeling, ervaart hij dat hij niet verder komt dan wereldklasse, wat hij als oneerlijk en frustrerend beschouwt. Hij overweegt om niet langer FIFA te spelen vanwege deze negatieve ervaring.

Mijn Klacht:

Ik speel al zoveel jaren fifa nu met de nieuwe uitdaging van squad battles dacht iedereen wauw mooie uitdaging. Maar om eerlijk te zijn ik heb nog nooit zo een verkracht spel gezien niet normaal ik heb een ploeg van beoordeling 85 in seizoenen zit ik in divisie 1 win ik op ultimate en bij squad battles kom ik niet verder op wereldklasse tegen ploegen dat je denkt met beoordeling zo weinig dit is mijn laatste FIFA zo een verkracht spel

Gewenste Oplossing:

Graag zouden wij de top 5 zien spelen op ultimate in squad battles want dit is niet meer normaal dat je een spel zo kunt opdrijven want al de ploegen zijn zelf samen gesteld door FIFA zelf en zijn geen ploegen van mensen die ze zelf gemaakt hebben

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM