Klacht: Squad battle

Bryan Dominicus op 28 januari 2018 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 28 januari 2018

Een speler van EA Games uit zijn onvrede over het spel Squad Battle, waarin hij regelmatig in de laatste minuten verliest door twee doelpunten van de tegenstander. Hij vraagt het bedrijf om actie te ondernemen, omdat hij geen plezier meer beleeft aan het spel.

Mijn Klacht:

Ik kan jullie spel niet meer aanzien aangezien jullie mij telkens bij squadbattles in de laatste minuten laat verliezen door 2 doelpunten te scoren doe er wat aan want k heb geen zij meer in jullie spel danku

Gewenste Oplossing:

Als jullie het niveau wereldklasse ook daadwerkelijk op wereldklasse laat staan en niet in de laatste minuten lekker 2 goals gaat lopen maken want mijn controllers gaan er kapot van

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM