Klacht: Kan niet bieden op spelers

kwaaipaulus op 26 december 2017 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 26 december 2017

Een gebruiker van EA Games ervaart problemen met het plaatsen van biedingen op spelers in Ultimate Team. Ondanks het bieden van 9000 op Smalling, ontvangt de gebruiker steeds de melding dat er een hoger bod is geplaatst. Een foto van deze melding is toegevoegd ter ondersteuning van de klacht.

Mijn Klacht:

Bij Ultimate Team kan ik geen biedingen plaatsen op spelers. Zelfs als ik 9000 bied op Smalling wordt er gezegd dat er een hoger bod geplaatst is. Foto van de melding die ik constant krijg zal ik erbij voegen.

Gewenste Oplossing:

Als ik weer kan bieden op spelers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM