Klacht: fifa punten

Sander Bakker op 09 februari 2016 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 9 februari 2016

Een klant heeft voor 20 euro FIFA-punten gekocht, maar heeft deze niet ontvangen, terwijl het bedrag wel van zijn PSN-account is afgeschreven. Bij het opnieuw proberen om FIFA-punten aan te schaffen, verschijnt er een foutmelding in de FIFA-winkel.

Mijn Klacht:

ik heb net voor 20 euro fifa punten gekocht maar krijg er geen fifa punten bij maar mijn geld is wel van mijn psn afgehaald en telkens wanneer ik opnieuw naar de fifa punten winkel gaat komt er te staan dat er een fout opgetreden is bij het afrekenen in de fifa winkel.

Gewenste Oplossing:

als ik mijn punten weer heb

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM