Klacht: Droge tabak – veel takken

Rensbaart op 25 juli 2022 over Drum in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Drum has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Drum
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 25 juli 2022

Rens heeft de afgelopen weken meerdere pakjes Drum-sigaretten gekocht, waarbij hij vaak last heeft gehad van droge tabak en veel takken. Hij uit zijn teleurstelling over de kwaliteit en geeft aan dat hij overweegt over te stappen op een ander merk als er geen verbetering komt.

Mijn Klacht:

Ik rook nu al een jaar of 3 drum ongeveer een pakje van 50 gram per 3 dagen. Ik vind het jammer dat ik afgelopen weken vaak pakjes koop waarvan het tabak droog is en veel takken tussen zitten. Ik vind dit erg jammer. Ik zie graag verandering anders stap ik over op andere shag

Rens

Gewenste Oplossing:

Jullie kunnen werken aan de versheid van de tabak en eventueel de takken minderen er zitten vaak takken tussen die net zo groot zijn als mijn vinger

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM