Klacht: Geld niet terug gekregen

KMWH op 08 mei 2020 over Drogisterij.net in de categorie Internetshops - Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 8 mei 2020

Een klant heeft ongeveer 1,5 maand geleden producten besteld bij Drogisterij.net, maar de levering verliep zeer traag. Daarnaast zijn enkele producten niet geleverd en is het geld nog steeds niet teruggestort. De klant ervaart problemen met de klantenservice, aangezien er geen reactie op e-mails komt en de telefoon niet wordt opgenomen.

Mijn Klacht:

Ongeveer 1,5 maand geleden producten besteld. Levering duurde enorm lang. Een aantal producten zijn niet geleverd en geld tot op heden nog steeds niet teruggestort. Bedrijf reageert niet op e-mail. Telefoon wordt niet opgenomen, echt schandalig. Bestel hier nooit meer iets!!!

Gewenste Oplossing:

Als geld onmiddellijk wordt teruggestort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Drogisterij.net

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Drogisterij.net nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KMWH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM