Klacht: De bestelling klopt niet

DoraGerrit op 10 maart 2020 over Drogisterij.net in de categorie Internetshops - Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 maart 2020

Een klant van Drogisterij.net heeft een klacht ingediend omdat de geleverde bestelling niet overeenkomt met wat er is besteld. In plaats van vier pakken Ariel wasmiddel van 4,95 liter, ontving de klant drie pakken van dat formaat en een pak Ariel colour wasmiddel van 3,85 liter, wat niet besteld was. Hierdoor mist de klant één pak wasmiddel van 4,95 liter.

Mijn Klacht:

Ik heb 4 pakken Ariel wasmiddel besteld van 4,95 liter en deze betaald.
Vandaag hebben ze geleverd 3 pakken Ariel wasmiddel van 4,95 liter en een pak Ariel colour wasmiddel van 3,85 liter en deze heb ik niet besteld.
Ik kom dus een pak wasmiddel van 4,95 liter te kort.

Gewenste Oplossing:

Of een nalevering van 1 pak Ariel wasmiddel van 4,95 liter of mijn geld terug.
Opgelost!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Drogisterij.net

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Drogisterij.net nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DoraGerrit
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM