Klacht: Zogenaamd aan de deur geweest

JensLenders op 29 mei 2017 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Hallo Jens, Wat jammer om dit te moeten lezen, dit is uiteraard niet de service die je van ons mag verwachten! Onze oprechte excuses hiervoor. Ik heb er even voor je ingedoken en heb contact gehad met het desbetreffende depot....

Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 29 mei 2017

Een klant van DPD stelt dat er op 27 mei 2017 geen afleverpoging is gedaan, ondanks dat het bedrijf beweert dat er niemand thuis was. De klant was de hele dag aanwezig en ontving geen bericht van de koerier. Na contact met de klantenservice werd een nieuwe leverdatum afgesproken, maar de levering bleek opnieuw uitgesteld te zijn.

Mijn Klacht:

Dpd zou 27-05-2017 om 14:43 aan de deur zijn geweest om een pakket af te leveren, maar er zou niemand thuis zijn geweest. Ook zou er een bericht achtergelaten zijn.
Mijn vriendin was de gehele dag thuis, heeft er niemand aangebeld en is er geen briefje in de brievenbus achtergelaten.
Mijn vriendin had na een klacht op zaterdag een bericht gekregen van Sabine (klantenservice) dat ze een nieuwe leverdatum kon kiezen. Uiteindelijk is voor maandag 29-05-2017 gekozen, omdat het dan alsnog binnen 2 werkdagen geleverd zou worden.
Nu blijkt dat het pas morgen geleverd kan worden terwijl ik vandaag thuis gebleven was. Na het volgende contact met de klantenservice, dit maal telefonisch contact met Noortje, werd mijn opmerking over 27-05-2017 ernstig in twijfel getrokken en werd ik uiteindelijk na een korte discussie weggedrukt.
Gelukkig kreeg ik na een tweede telefoontje een meneer aan de lijn die wel behulpzaam was en wordt mij nu beloofd dat het op zaterdag 03-06-2017 geleverd. We wachten netjes af.

Gewenste Oplossing:

Als er niet meer gelogen wordt over leveringen die niet hebben plaatsgevonden en als iedereen van de klantenservice daadwerkelijk klantvriendelijk te werk gaat, zodat niemand zich meer zo geschoffeerd hoeft te voelen. Daarnaast hoop ik dat de belofte wordt ingelost dat het zaterdag alsnog geleverd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 02 juni 2017 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM