Klacht: SLECHTE SERVICE

R R op 11 september 2018 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 september 2018
Reactie van het bedrijf:

Hallo Rachime, Ik begrijp volkomen dat je hier teleurgesteld in bent. Het feit dat je zo lang op je pakket moet wachten, verdient geen schoonheidsprijs. Daarnaast is het natuurlijk niet netjes van de bezorger dat die gewoon weg gaat. Ik...

Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 11 september 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met de levering van een pakket door DPD. Na een miscommunicatie met de bezorger en lange wachttijden bij de klantenservice, werd de levering meerdere keren uitgesteld zonder dat het pakket daadwerkelijk arriveerde. De klant is zeer ontevreden over de service en heeft besloten in de toekomst geen bestellingen meer te plaatsen die via DPD worden geleverd.

Mijn Klacht:

Op 5 september zou ik een pakket ontvangen. Bezorger heeft om 10.00 uur aangebeld, ik doe de deur open en de bezorger rijdt weg en meld het bedrijf dat het adres onjuist is. Onzin de deur is wel open gedaan!
Contact opgenomen met de klantenservice, belachelijk lange wachttijd, afgesproken dat het pakket donderdag geleverd zou worden, kwam niets van terecht. Vrijdag gebeld medewerker heeft beloofd dat het pakket maandag 10 september geleverd zou worden, MOOI NIET.
11 september weer gebeld, extreem lange wachttijd, nu beweert de medewerker dat er een storing is en het pakket morgen wordt geleverd.
IK ZAL ECHT NOOIT MEER IETS BESTELLEN WAARVAN DPD DE AFLEVERSERVICE IS!

Gewenste Oplossing:

AAN AFSPRAKEN HOUDEN
PAKKET NETJES AFLEVEREN
KORTERE WACHTTIJDEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 13 september 2018 om 20:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo Rachime,
Ik begrijp volkomen dat je hier teleurgesteld in bent. Het feit dat je zo lang op je pakket moet wachten, verdient geen schoonheidsprijs.
Daarnaast is het natuurlijk niet netjes van de bezorger dat die gewoon weg gaat. Ik ga hier dan ook een melding van maken, zodat er interne maatregelen genomen worden. Ik begrijp dat jij hier nu niets aan hebt, maar ik wil voorkomen dat het vaker gebeurt.
Groeten, Shirley

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM