Klacht: Pakket status sinds 12-Dec-17 onveranderd

Patrick1983 op 23 januari 2018 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Hallo Patrick, Bedankt voor je bericht. Vervelend te moeten horen dat je nog niets hebt gehoord en dat je pakket kwijt blijkt te zijn. Ik heb even aan de hand van je adresgegevens naar het pakketnummer gezocht (05228946087369) en zie...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 23 januari 2018

Een klant van DPD ervaart problemen met de status van een pakket dat sinds 12 december 2017 als 'op het depot' staat. Na meerdere telefoongesprekken met de klantenservice en het inschakelen van de verzender voor een onderzoek, blijft de klant op 23 januari 2018 zonder duidelijke informatie over de status van het pakket en is teleurgesteld over het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

De status wordt mijn pakket staat sinds 12 December 2017 als \’op het depot\’. Ik ben de ontvangende partij. Ik heb inmiddels 4x telefonisch contact gehad met de customer service van DPD en pas in mijn laatste gesprek (van 5 januari 2018) is mij duidelijk gemaak dat er pas onderzoek wordt ingesteld door een actie van de verzender. Dit iNaar aanleiding daarvan heb contact gehad met de verzender en die heeft het onderzoek meteen ingezet. Het is nu 23 januari en nog steeds kan DPD ons vertellen wat er aan de hand is en wanneer wij een reactie kunnen verwachten. Aangezien het nu inmiddels 23 januari 2018 heb ik mijn vertrouwen in de goede afloop verloren. Wie kan mij na bijna een anderhalvemaand(!) vertellen wat er aan de hand is met mijn pakket? Mijn e-mails worden niet pro-actiefg beantwoord en DPD verwijst simpelweg naar de verzender die op zijn beurt ook niet wordt geinformeerd. Het lijkt alsof DPD geen verantwoordelijk neemt en niet meedenkt of met een oplossing komt. Dat vind ik zeer teleurstellend.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn pakket in goede orde heb ontvangen of op zijn minst weet wat er aan de hand is met het pakket zodat de benodigde acties kunne worden ondernomen voor een (re)claim.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 24 januari 2018 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Patrick1983

Heeft op 24 januari 2018 om 12:44 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Maria, bedankt voor je reactie. Ik ben al veevuldig in contact geweest met de verzender. De verzender (jullie client) heeft het onderzoek al aangevraagd op 5 januari 2018 en heeft ook helemaal niets gehoord (gisteravond nog contact gehad met de verzender). Ik vind het jammer dat jullie je hier achter blijven verschuilen. Om tot de gewenste oplossing te komen is het dus zaak dat het onderzoek door jullie wordt afgerond, zodat de claim kan worden ingediend door de verzender. Ik hoor dan ook graag van jullie. Het wordt tijd dat er duidelijkheid komt. Het pakket is namelijk al anderhalve maand verdwenen.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Best Robin van klacht.nl, de status staat nu op 'opgelost' maar daar is absoluut geen sprake van. Kan de status worden teruggezet naar 'in behandeling'? Met vriendelijke groet, Patrick

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM