Mijn Klacht:
Mijn Klacht
Kreeg donderdag van Dpd een melding dat een kerstgeschenk vrijdag tussen 4 en 5 afgeleverd zou worden. Dpd donderdagmiddag gebeld met vraag om afleveradres te wijzigen naar een dpd shop omdat ik vrijdag op mijn werk was en het pakket dus niet thuis in ontvangst kon nemen. Zou doorgevoerd worden.
Toen ik vrijdagochtend weer keek, stond de aflevering nog steeds op mijn prive adres. Weer gebeld en customer support gaf aan dat ze dit alsnog zouden veranderen. Heel nadrukkelijk gevraagd of ik het dan inderdaad vrijdag in die shop kon ophalen omdat het een kerstgeschenk was en wij er maandag ook niet waren. Werd expliciet bevestigd.
Einde middag weer gechecked en zag vervolgens dat het pakket nog op het depot lag vanwege een gewijzigde adresstelling. Twee keer met customer support gebeld voor een oplossing. De eerste was ronduit onredelijk (u was niet thuis en het kon niet afgeleverd worden, uw fout), de 2e begreep de situatie en de gemaakte fouten, maar kon geen oplossing bieden. Gevraagd of het zaterdag afgeleverd kon worden, maar daar was niet voor betaald dus jammer dan. Feit dat deze situatie ontstaan was door 2x een fout van Dpd deed er verder niet toe. Zelf ophalen – eerder gedaan – mocht ook niet. Oplossing was dat hij excuus aanbood voor de gemaakte fouten en als oplossing zag dat ik een formele klacht indiende voor de gemaakte fouten. Dat je vervolgens met kerst geen cadeau hebt, deed er verder niet toe.
Gewenste Oplossing
Wanneer het pakket alsnog vandaag in een DPD shop bezorgd wordt of ik het ter plekke kan afhalen in Berkel en Rodenrijs
WAT GEBEURDE ER VERVOLGENS?
DPD gaf via de telefoon en twitter aan dat het pakket maandag geleverd zou worden en bood zijn excuus aan voor de gemaakte fouten. Vervolgens kon ik vanochtend lezen dat het NIET naar de parcelshop gegaan was, maar retour zender. Dit ondanks het feit dat ze tot twee keer toe een fout maakten en ik een klacht hierover ingediend had. Doodgemoederd voor de 3e keer op rij fouten maken. Wat een ongelofelijke nalatigheid. Mijn hele kerst is hierdoor verziekt!!!
Gewenste Oplossing:
MIJN HELE KERST IS VERZIEKT. DANK DPD!!!


