Mijn Klacht:
Goedemiddag,
Ik heb uw product (Motion Free) gebruikt en het tubetje van 65 ml. is inmiddels leeg. Dit product heeft niets geholpen om mijn klachten aan knie en rug te verbeteren of evt. weg te nemen. Volgens dit middel (Motion Free) en uw verhaal van Professor Liao Chan , “als het goed wordt behandeld is het binnen 4 dagen verdwenen.” Top ik wil dat graag proberen. Aanbod van € 59,- voor tubetje geI. 65ml.
Professor Liao Chan die ook erg sportief is lees ik, schrijft dat hij het heeft over een uniek middel Motion Free. Deze balsem maakt het mogelijk om rug- en gewrichtspijn in een mum van tijd te vergeten, in niet meer dan 4 dagen, en zelfs de meest verwaarloosde gevallen zijn in en paar maanden verholpen. Ik heb niets verwaarloosd. kom met de regelmaat van de klok bij een rugarts om het e.a. weer recht te zetten als ik veel getennist of gesport heb. Ik Tennis doe aan Yoga en Zumba. Loop alle trappen op en af. ben dit jaar weer voor het eerst gaan skiën. Ik heb pijn in mijn Knieën en rug. Gebruik altijd pijnstillers (paracetamol) Toen ik dit verhaal las werd ik helemaal blij. Wat een geluk dat ik dit bericht onder ogen kreeg.
De tube Motion Free is leeg binnen 14 dagen voor mijn rug en knieën en ik heb nog steeds dezelfde pijn. Natuurlijk blijf ik sporten maar ik had hier veel meer, eigenlijk alles van verwacht,nadat ik het verhaal van jullie professor Liao Chan had gelezen. Dank voor het proberen van deze gel maar bij mij werkt het niet. Bovendien is € 59,- wel heel veel geld voor iets wat niet werkt.
Ik heb geen goed gevoel bij de verkoop en de manier waarop u uw product (Motion Free) op de markt zet. het heeft mij niets geholpen. Dit riekt naar pure oplichterij.
Paulien Meijer
Paulien Meijer
6 feb. 2019 17:15
aan Klantenservice
Geachte mevrouw Boon-Molenaar,
Dank voor uw reactie!
Ik ben zeer teleurgesteld in jullie gel.(Motion Free) het tubetje van 65ml kost € 59,00 en helpt niet!!!!!! Ik ga dit niemand aanraden.
Er is consumentenbescherming voor consumenten die iets kopen op het internet. Dit kan echt niet wat jullie doen.
Zoals ik al aangaf, als iets niet helpt waarvoor je het aangeschaft hebt is het juridisch gezien onacceptabel dat men hiervoor moet betalen! Als de gel(Motion Free) dat zou doen wat jullie schrijven, had ik dit Bedrag al zeker overgemaakt en twee of meer nieuwe tubes besteld. Dat is een gevolg van iets wat daadwerkelijk helpt.
Ik wil van mijn pijn af en dit doet dat niet, terwijl jullie iets heel anders schrijven. Dat ik misschien hierop niet reageer en niet van mijn pijn afkom, had u in uw schrijven en verkoopbrief moeten vermelden. Dat heeft u niet gedaan. Als dit erin zou hebben gestaan dan had ik dit nooit besteld!
U schrijft in uw mail dat dit te vergelijken is met beautycremes ! Ieder lichaam is anders en reageert ook anders! Deze zin had in uw verkoopbrief moeten staan.
Ik vertrouw erop u hiermee volledig te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Paulien Meijer
Gewenste Oplossing:
Ik ben niet tevreden, ik heb € 59,00 betaald voor dit tubetje Motion Free van 65ml is veel geld voor dit kleine tubetje en het helpt ook niet. Bovendien heb ik het te laat betaald en heb ik nu de gerechtsdeurwaarder Swiers € 40,30 moeten betalen omdat ik het bedrag van € 59,00 niet binnen 30 dagen heb betaald.


