Klacht: Betalen voor een product wat ik niet heb ontvangen

SelinSeker op 19 augustus 2019 over Dorivit.nl in de categorie Gezondheidswinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dorivit.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 augustus 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer mevrouw Hartelijk dank voor uw bericht. Ik heb het voor u nagekeken en wij hebben helaas geen product retour ontvangen van u. Zou u mij het verzendbewijs willen mailen naar [email protected] zodat we kunnen kijken waar het pakket...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dorivit.nl
Categorie Gezondheidswinkels
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2019

Een klant van Dorivit.nl heeft een afslankproduct besteld, maar besloot het te retourneren voordat het werd ontvangen. Ondanks het retourneren ontving de klant een e-mail met een betalingsverzoek voor het product, waarvan de prijs inmiddels was verdubbeld. De klant heeft bewijs van de retourzending en wacht op een reactie van Dorivit om de situatie op te lossen.

Mijn Klacht:

Een maand geleden heb ik bij Dorivit afslank product Black Latte besteld. Na het bestellen begon ik toch te twijfelen. Eenmaal product aangekomen bij het afhaalpunt heb ik het laten retourneren naar Dorivit. Nu kreeg ik een aantal dagen geleden een email dat ik het product nog niet betaald had. Oorspronkelijke bedrag was €50,00 maar inmiddels verhoogd naar €100,00.
Ik heb Dorivit gelijk terug gemaild en een print screen gemaakt met het bewijs dat het product niet is ontvangen en terug gestuurd is. Nog geen reactie gehad.

Uiteraard ga ik niet betalen voor een product wat ik niet heb ontvangen. Daarnaast heb ik een bewijs dat het teruggestuurd is.
Graag hoop ik dat dit opgelost wordt.

Factuurnummer: 19788749
Track trace UPS: 1Z38A4R56893529909

Graag hoor ik van u.

Met vriendelijke groet,

Selin Seker

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik niet hoef te betalen wat mij is opgelegd. Ik heb geen product in ontvangst genomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dorivit.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dorivit.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dorivit.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dorivit.nl

Heeft op 19 augustus 2019 om 09:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer mevrouw
Hartelijk dank voor uw bericht.
Ik heb het voor u nagekeken en wij hebben helaas geen product retour ontvangen van u.
Zou u mij het verzendbewijs willen mailen naar [email protected]
zodat we kunnen kijken waar het pakket zich bevind?
Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet
Esther Klantenservice Dorivit.
Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9 uur tot 5 uur.

SelinSeker

Heeft op 19 augustus 2019 om 10:06 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Goedemorgen,

Ik heb dit afgelopen vrijdag gedaan. Ik heb een print screen verstuurd als bijlage in de mail. Ik zal dit nogmaals doen. Ik wil nogmaals benadrukken dat de manier waarop jullie met klanten omgaan zeer slecht is.

U ziet zo een mail van mij tegemoet.

Selin Seker

Bericht van Dorivit.nl

6 jaren geleden - Geachte heer mevrouw. Hartelijk dank voor uw bericht. Ik vind het spijtig om te horen dat u niet tevreden bent met onze service. Wij zullen uw mail zo snel mogelijk behandelen. U geeft aan dat de oorspronkelijke factuur 50 euro bedroeg.. Ik zie dat de oorspronkelijke factuur echter 108 euro bedraagt. U heeft gebruik gemaakt van een 2 plus 1 gratis actie de producten kosten per stuk 54 euro. Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet Esther Klantenservice Dorivit.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM