Klacht: Niet leveren

PeterRidderkerk op 29 september 2020 over Discountshop in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 29 september 2020

Een klant heeft op 12 september een bestelling geplaatst bij Discountshop en ontving een bevestiging, maar heeft sindsdien niets meer vernomen. De website van de winkel is vrijwel offline en de klant heeft twee keer contact geprobeerd op te nemen zonder enige reactie te ontvangen.

Mijn Klacht:

12-9 bestelling geplaatst , bestel bevestiging gehad maar nooit meer iets van gehoord, Website is nu vrijwel offline. 2 keer bericht gestuurd maar geen antwoord.

Gewenste Oplossing:

Leveren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Discountshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Discountshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PeterRidderkerk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM