Klacht: incasso procedure

Madiek op 29 januari 2016 over Discount Card Europe in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 29 januari 2016

Sinds drie jaar ontvangt de klager jaarlijks in januari een brief van FIAD Creditmanagement over een vordering van Discount Card Europe, gericht aan de vorige bewoner van het adres. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen en de situatie op te lossen, blijft de klager jaarlijks dezelfde brieven ontvangen.

Mijn Klacht:

Sinds 3 jaar krijgen wij in januari een brief van FIAD Creditmanagement. Hierbij word er een vordering behandeld over een abonnement bij Discount Card Europe. Het is geadresseerd aan de vorige bewoner van dit adres. Al twee jaar op een rij krijg ik met moeite contact met iemand waarmee de brieven stoppen. Dit jaar toch wéér een brief in januari mogen ontvangen en het riedeltje begint weer van voor af aan.

Gewenste Oplossing:

Geen vorderingsbrieven meer ontvangen. Ze zijn nu al twee maal ingelicht dat de persoon die ze aanschrijven niet meer op dit adres woont.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Discount Card Europe

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Discount Card Europe nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM