Klacht: Klantvriendelijkheid 0 en nog steeds last van mijn knie nadat een medewerker over mij is gestruikeld in filiaal Ridderkerk

Mevrouw en u op 10 maart 2025 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 10 maart 2025

Een klant van Dirk van den Broek in Ridderkerk ervaart een gebrek aan klantvriendelijkheid na een incident waarbij een medewerker over hem struikelde. De klant meldt aanhoudende knieklachten en is ontevreden over de reactie van het personeel, die hij als onprofessioneel en ongepast beschouwt. Zowel telefonisch als via WhatsApp voelt hij zich afgewimpeld zonder enige hulp of excuses.

Mijn Klacht:

bij filiaal aan de Havenstraat in Ridderkerk. Hoe dit is opgepakt door de medewerkers in het filiaal laat echt alles wat met klantvriendelijkheid te maken heeft volledig verbleken – precies, totaal nul klantvriendelijk dus. Vervolgens ook telefonsich afgewimpeld en nu ook nog per whats app – alsof ik degene ben die het leuk vind om al weken last te hebben van mijn knie omdat een onoplettende en zeker geen lichtgewicht medewerker over mij struikelde toen ik bukte om een emmer yoghurt te pakken uit het schap in de koeling en vervolgens geen enkel excuus of hulp. Behalve dat mijn knie nog steeds behoorlijk pijn doet vind ik de wijze waarop de medewerkers van Dirk van den Broek reageren ver beneden alle peil.

Gewenste Oplossing:

De enige oplossing zou geweest zijn wanneer ik gehoord zou zijn op het moment, een excuus had ontvangen en misschien mij van de schrik hadden kunnen laten bekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Dirk van den Broek
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevrouw en u
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer