Klacht: wacht tijd

HenkvanMaaren op 04 juni 2018 over Directferries.nl in de categorie Reizen Algemeen

Directferries.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 4 juni 2018

Een klant van Directferries.nl ervaart problemen met het bereiken van de klantenservice over een boeking voor een bootreis. Ondanks herhaaldelijk bellen en het versturen van e-mails, ontvangt de klant geen reactie en moet hij lange tijd wachten op de telefoon zonder enige informatie te krijgen.

Mijn Klacht:

Ik ben aan het bellen naar directferries over een boeking waar van ik nog steeds geen bericht heb gehad. Ik heb de boot voor donderdag geboekt, en ik krijg gewoon geen contact. Ook op mail word niet gereageerd. En aan de telefoon krijg ik een uiterst irritant muziekje waar ik nu al meer dan een uur naar moet luisteren!

Gewenste Oplossing:

als ik mij ticket heb en fatsoenlijk te woord word gestaan

Bericht van Groeten van Max

8 jaren geleden - Beste Henk, Wat een vervelende situatie. Ik hoor graag het volledige verhaal. Kunt u uw contactgegevens mailen naar [email protected]? Met vriendelijke groet, Denise - Redactie Groeten van Max

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM