Klacht: Pakket is heeeel lang onderweg!

Vr0027 op 01 juli 2025 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Helaas blijft mijn pakketje nog steeds hangen. Verzender heeft verzonden op 10 juni. Eindelijk op 27 juni een scan op landelijk sorteercentrum… maar pakket dus nog steeds niet binnen! Dhl is onmogelijk op contact op te nemen en Vinted neemt verder ook geen actie!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn pakketje graag ontvangen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 dagen geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

DHL

Heeft op 01 juli 2025 om 09:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Vera,

Hartelijk dank voor je bericht. Wat vervelend om te horen dat je pakket al enige tijd onderweg is en niet in levering gaat. Ik heb direct even de zending nagekeken en inderdaad dat deze stil staat. Er moet een onderzoek gestart worden om te achterhalen wat hier aan de hand is en om deze zo snel mogelijk in levering te krijgen.

Jouw zending is verzonden via Vinted. Je kan daarom het beste toch echt een onderzoek aanvragen bij Vinted. Vinted kan het onderzoek bij ons opstarten. Zodra zij dat doen, zullen wij dit uitzoeken en actie ondernemen. Helaas mogen wij geen onderzoek direct voor jou opstarten, omdat Vinted ons hier geen toestemming voor gegeven heeft. Indien Vinted wilt wachten of geen onderzoek wilt starten kan ik je helaas niet verder helpen. Hoe graag ik dat ook zou willen.

Ik hoop je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Indien je nog vragen hebt kan je contact opnemen met onze Livechat.

Met vriendelijke groet,
Roos
DHL eCommerce

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 dagen geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Vr0027