Klacht: kussen zit er niet mooi omheen

21-06-2019 op 21 april 2021 over DFS Banken in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DFS Banken
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 21 april 2021

Een klant van DFS Banken heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van een nieuw kussen dat is ontvangen ter vervanging van een beschadigd kussen op een vier maanden oude bank. De klant is ontevreden over de afwerking van het nieuwe kussen en heeft te horen gekregen dat de verzekering geen dekking biedt voor deze kwestie, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik had een vlek in de bank de bank was net 4 maanden oud
ik heb een nieuw kussen gekregen maar het zit helemaal niet mooi
de verzekering zegt dat ik geen aanspraak meer kan doen want het valt niet onder de verzekering
ik vindt dit niet normaal zij hebben dat niet mooi gedaan en nu moet ik er maar mee doen ik vindt dit schandalig

Gewenste Oplossing:

kan ik mijn koop ontbinden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DFS Banken

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DFS Banken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 21-06-2019
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM